Hakkımızda

2015 yılında kurulan AKCAN UN fabrikası, Mardin Organize Sanayi Bölgesi’nde 18.ooo metre karelik alanda un imalat fabrikası olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Fabrikamız, 32.000 ton buğday stoklama ve günlük 500 ton, un üretme kapasitesine sahiptir.
AKCAN UN fabrikası olarak hedefimiz, Endüstri 4.0 ile güncellediğimiz teknolojik altyapımızla faaliyet alanımızı sürekli güncel ve aktif tutarak ürün güvenilirliğinden ödün vermeden hizmet ve kalitemizle sürdürülebilirlik sağlamaktır.
Sürekli yenilik anlayışı ile ürün yelpazesini zenginleştiren AKCAN UN,
MASET, MİRBEG, AKCANLAR UN, BERRUT UN, EBYAD UN, LEZAZ UN, BARAKAT AL RAHMAN, NUR MELİKE UN, ROJ UN, ODABAŞ UN gibi markalar aracılığıyla ekmeklik un piyasasında kullanıma sunduğu Ruşeym, Çavdar, Yulaf, Tahıl, Ay Çekirdeği ve Tam Buğday Unu ile müşterilerinin beğenisini kazanmış ve ekmeklik un tercihinde ilk sıralardaki yerini almıştır.
2018 yılı itibariyle Helal Gıda Sertifikası da almış olan AKCAN UN, en kaliteli ve en sağlıklı buğday unu üretme misyonu ile çıktığı yolda, Türk Standartları Enstitüsü tarafından onaylanmış olan Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemlerine (ISO 9001:2008 ve ISO 22000) uygun olarak üretim yapmaktadır.
AKCAN UN ilk günkü heyecan ile kalitesinden ödün vermeden üretimini sürdürmeye devam etmektedir.